Фізичним особам

 • Проведення розслідувань з приводу подружніх зрад.Проблеми сімейних відносин. Як вчинити, якщо Ви сумніваєтеся у вірності чоловіка або дружини? Як дізнатися правду про вчинки і наміри людини, з якою Ви перебуваєте в шлюбі?
  Рекомендуємо Вам звернутися в »Центр поліграфічних і психологічних досліджень» – «Детектор брехні» та провести тестування на поліграфі, яке дозволить з великою ймовірністю виявити правду і брехню в словах близьких людей, а також справжні мотиви їх вчинків.
  Як проводиться перевірка на детекторі брехні за фактом зради? До майбутнього тестування проводиться бесіда із замовником, за результатами бесіди психолог-поліграфолог складає індивідуальну програму тестування. У призначений день і час проводиться перевірка на поліграфі. Оскільки результати тестування можуть мати значні наслідки, то необхідна ретельна розшифровка та обробка поліграфологом отриманих даних, тому результати перевірки доводяться до її замовника на наступний день.
  Статистика:
  87% хлопців не можуть повною впевненістю стверджувати що їм вірна їхня друга половинка, дівчата ж більш підозрілі – сумніваються серед них 93%.
  36% ця невпевненість у партнері дуже сильно турбує ,що за їх визнанням викликає постійні сварки і скандали.
  45% чоловіків і 73% дівчат періодично перевіряють стільникові телефони своєї половинки.
  23% не можуть висловити свої підозри.
  Не варто вважати тестування на поліграфі принизливою процедурою. Вона вітається в усьому світі, як і похід до сімейного психолога Центру поліграфічних і психологічних досліджень »-« Детектор брехні ».
 • Пренатальне “допологове” встановлення біологічного батьківства (Допускається в першій половині вагітності).
  Ситуації, в яких в учасників з’являється необхідність чи бажання встановити батьківство дитини / дітей, виникають набагато частіше, ніж можна було б подумати.
  За статистикою близько 8% всіх батьків – а це кожний тринадцятий чоловік, що має дітей – виховують чужу дитину. І далеко не кожен з них знає про це.
  Достовірної статистики про те, скільки жінок щиро помиляється у визначенні батьківства своєї дитини, немає.
  Немає нічого дивного, що популярність послуги встановлення батьківства, у тому числі за допомогою перевірки на поліграфі, зростає навіть не рік від року, а з кожним днем.Практика проведення тестування в компанії »Центр поліграфічних і психологічних досліджень» – «Детектор брехні» показує, що поліграф – ефективний помічник у випадках необхідності або бажання отримати відповіді на безліч важливих питань.
  Чоловікам перевірка на детекторі брехні своєї дружини допоможе дізнатися:Чи є ви батьком усіх своїх дітей;
  Чи є дитина, на утримання якої ви виплачуєте аліменти, вашою;
  Чи справді конкретна жінка чекає дитину саме від вас.Жінки за допомогою перевірки на детекторі брехні отримають достовірну інформацію з наступних питань:
  Батьком якої кількості дітей насправді є ваш чоловік;
  Чи вважає ваш чоловік всіх ваших спільних дітей своїми;
 • Проведення розслідувань з приводу крадіжок вдома.
 • Встановлення причин антисоціальної поведінки рідних.
 • Перевірка на схильність (залежність) до вживання алкоголю,наркотиків і т.п
 • Перевірка і виявлення можливої “поганої компанії” вашої дитини.
 • Виявлення в підлітків схильності до суїциду, наркоманії, азартних ігор. Сучасні дослідження психологів показали, що наявність у підлітків суїцидальних думок це лякаюче часте явище. Тому якщо Ви помітили у своєї дитини дивацтва в поведінці, агресію до оточуючих, труднощі в спілкуванні з однолітками чи знайшли тематичну літературу, і не змогли це пояснити. Проведіть діагностику на поліграфі – в даному випадку це реальний спосіб відновлення довіру до дитини. *
  Зверніть увагу, що дана перевірка проводитися нашими експертами відносно підлітків, яким виповнилося 14 років.
 • Дошлюбне тестування на предмет психологічної сумісності.
 • Тестування перед укладенням шлюбного контракту.Для визначення майбутніх обов’язків і захисту майнових інтересів складають шлюбні договори. Адже ні для кого, ні секрет, що існує таке поняття як шлюб за розрахунком.
  А що якщо обрана Вами людина є альфонсом ,недобросовісним позичальником з поганою кредитною історією і купою рахунків? І уклавши з вами узи шлюбу, він тим самим має намір за Ваш рахунок погасити свої борги?
  Чи планує ця людина створити сім’ю на довгі роки,чи ви цікавити його чи її ,як» гаманець з грошима ?
  »Центр поліграфічних і психологічних досліджень» – «Детектор брехні» може не тільки провести поліграфічне тестування, а й перевірити дані кредитної історії Вашого майбутнього супутника життя, і провести фінансовий аналіз його матеріального становища.
  Наші професіонали захистять Ваше майбутнє і відновлять довіру до майбутнього обранця чи обраниці!
 • Навмисне перекручування анкетних і біографічних даних.
 • Тестування претендентів на заключення договорів пожиттєвого утримання із старими, хворими або неповносправними особами.
  Як убезпечити себе від шахраїв ,аферистів і просто непорядних людей, якщо ви вимушені в силу певних причин прийняти таке непросте рішення ?
  Сутність договору довічного утримання, полягає в тому, що одна зі сторін, яка
  є недієздатною особою за віком або станом здоров’я, передає другій стороні житлову нерухомість або її частину, взамін чого набувач майна зобов’язується надавати довічно матеріальне забезпечення в натурі ,у вигляді житла, харчування, догляду і необхідної допомоги.
  Спеціально розроблена програма опитування, «Центром поліграфічних і психологічних досліджень «Детектор брехні» ,виключить ризики або зведе їх до мінімуму, дозволить встановити щирість людей, кому ви довіряєте своє житло, в надії на гарантоване виконання ними взятих на себе зобов’язань.
 • Перевірка потенційних спадкоємців.Тестування на поліграфі допоможе з’ясувати які ж насправді наміри Ваших потенційних кандидатів у спадкоємці.
  Якими якими особистісними якостями вони володіють і наскільки лояльні спадкоємці по відношенню до Вас.
  Чи не приховують вони, у зв’язку з цим злий умисел?
  Чи не розтранжирять вони залишене в спадок майно?
  А перевірка кредитної історії допоможе Вам виявити, чи мають Ваші потенційні спадкоємці банківські борги і не погашені платежі, і якщо так, то яка сума боргу .
  Експерти »Центру поліграфічних і психологічних досліджень» – «Детектор брехні» створять конкретно під Ваш випадок спеціальні анкети – запитальники, що зачіпають всі аспекти особистості майбутнього спадкоємця.
 • Перевірка кандидата(кандидатки)перед оформленням шлюбу на правдивість біографії і т.п
 • Перевірка на лояльність особистих охоронців, водіїв, секретарів, хатніх робітниць і т. п.
 • Складання повного психологічного аналізу особистості (профайлінг). Профайлінг (англ. Profile – профіль) – це поняття, що означає сукупність психологічних методів і методик оцінки та прогнозування поведінки людини на основі аналізу найбільш інформативних приватних ознак, характеристик зовнішності, невербальної і вербальної поведінки.
  Класичний профайлінг – це складання психологічного портрета людини з метою прогнозування його поведінки в різних ситуаціях на основі спостережень за його діями, звичками, зовнішністю та ін. Профайлер аналізує всю доступну інформацію про суб’єкта і становить його профайл (психологічний профіль). Такий профіль дає уявлення про особливості характеру аналізованого, дозволяє передбачити його поведінку в певних ситуаціях, виявити схильності і переваги в різних сферах його життя і діяльності.
  Профайлінг широко використовується у вирішенні кадрових питань – підійде чи ні співробітник, переводити його на іншу посаду, або він буде більш ефективний на поточній позиції і т.п. У прийнятті рішення про партнерство правильність оцінки потенційного партнера, прогнозу загроз, з ним пов’язаних, часто має життєво важливе значення. Знання психологічного профілю учасника переговорів дозволяє спрогнозувати приховані цілі, які він переслідує.
  Професійні послуги профайлера вам нададуть в Центрі поліграфічних і психологічних досліджень «Детектор брехні»

 • Встановлення реальної банківської історії,наявність кредитів та боргових зобов’язань, що вимагають негайного погашення.
 • Захист честі та гідності.Нерідко трапляється так, що Вас можуть звинуватити у злочині, якого ви не робили.
  Ви в відчаю,хоча ваша совість абсолютно чиста. Хоча всі навколо впевнені в зворотньому.
  У такому, здавалося б, безвихідному положення, коли все навколо проти Вас, вам допоможе перевірка на поліграфі. Тільки тестування на детекторі брехні,з отриманням висновка експерта-поліграфолога «Центру поліграфічних і психологічних досліджень “Детектор брехні» здатне відновити довіру до Вас друзів ,рідних або колег по роботі.
 • Надання повного досьє про людину.Надання повного досьє про особу.
  Дослідження на поліграфі допоможе точно з’ясувати всі достовірні дані про тестуєму особу. Повна характеристика про неї є дуже важливим фактором довіри у всіх сферах ; від фінансової спільної діяльності , побудови бізнесу ,вибору надійного компаньйона і можливого супутника життя. Кожне питання буде сформовано індивідуально із Вашими потребами і бажаннями.
  Єдине,що потрібно-це добровільна згода цієї людини пройти тестування в» Центрі поліграфічних і психологічних досліджень» “Детектор брехні”
 • Встановлення психічних захворювань та відхилень.
 • Факт незаконного володіння зброєю.