Подружня невірність, зрада і поліграф – “Детектор брехні”

Більшу частину замовників для перевірок на детекторі брехні-поліграфі становлять приватні особи. Велику кількість з таких замовлень складають люди, які підозрюють свою офіційну половинку, а іноді і коханку (коханця) зраді. Люди та ситуації завжди відрізняються, але об’єднує їх часто загальне-ініціатор пропонує пройти перевірку на детекторі брехні своєму патртнеру або іноді навіть спільно, для того, що б виключити неприємні моменти та зняти виникли підозри у зраді.

Часом пари, що підтримують відносини вже довший час, перед відповідальним кроком (наприклад вступом у шлюб), перед початком нового життя, ставлять перед собою завдання виключити всі сумніви, почати відносини з “чистого аркуша”. Якщо ця домовленість досягнута обоюдно, це дозволяє виключити скандали, істерики, безсонні ночі. Доволі часто цей захід допомагає зберегти сім’ю і уберегти від розлучення.

Подружня зрада

Адже можна нескінченно довго мучитися підозрами, “тренувати” нервову систему, переживати безсонні ночі і ловити на собі здивовані погляди дітей. Що не кажи, а добровільна перевірка на детекторі брехні, зберігає нерви, здоров’я і дозволяє в цивілізованій формі прояснити відносини. Ревнощі, це найсильніший джерело негативної аури, вона викликає істерію, необдумані вчинки, про які можна шкодувати потім все життя. РІШЕННЯ ПРО СПІЛЬНЕ ЖИТТЯ НЕОБХІДНО ПРИЙМАТИ З “СВІТЛОЮ ГОЛОВОЮ”, будучи повністю переконаним у зраді. Тим більше, що сам факт зради, якщо і встановлено, то це не кінець життя. Можливо підставою, яка штовхнула вашу половинку на зраду, є саме ви, так трапляється і дуже часто. Хоча, як каже статистика, саме подружня зрада є найвагомішим фактором для розлучення.Про це пишуть всі сімейні психологи, але кожен тут вирішує для себе сам. Чиїсь поради тут абсолютно недоречні і тільки ви особисто, вправі вирішувати, розлучатися чи ні.

Проходження процедури тестування у досвідченого поліграфолога повністю виключає помилку, і із величезною часткою ймовірності дозволяє встановити факт зради, тривалість ходіння “наліво” і значимість коханця або коханки для вашої половинки. У нашій практиці ми дотримуємося політики повного невтручання в рішення людини, наша справа надати замовнику абсолютно реальний результат, зняти всі нез’ясовані питання і допомогти очиститися, бажаючому це зробити.

Погодьтеся, що краще витратити два-три години на відвідування поліграфолога, ніж сумніватися, ревнувати, псувати життя собі і близьким. “Детектор брехні“, в даному випадку-це практично ідеальний спосіб гуманно і цивілізовано з’ясувати свої стосунки.