Інформація про поліграф

Державне свідоцтво № 12СПВ 133452 Міністерства освіти і науки України.

Наші партнери :

одесса универфlof

 

Центр поліграфічних і психологічних досліджень

“ДЕТЕКТОР БРЕХНІ”

Ми спеціалізуємося на проведенні поліграфічних досліджень на детекторі-брехні , індивідуальних ,психологічних консультаціях, з метою встановлення правди. Нашими клієнтами є державні ,комерційні установи та заклади, політичні партії,громадські організації, фізичні особи.

Прийом ,консультації та тестування на поліграфі-детекторі брехні проводиться психологом. Експертом у сфері діагностики та сімейних, організаційних і соціально-політичних питань.

Вартість тестування на поліграфі-детекторі брехні.

 

Шановні Замовники, вартість проведення перевірки на детекторі брехні встановлюється в кожному конкретному випадку за погодженням із замовником, індивідуально і залежить від кількості перевірених тем, поставлених питань, глибини і складності поліграфічного обстеження за допомогою детектора брехні.

Для компаній можливий варіант співпраці у вигляді абонентського обслуговування, вартість якого обговорюється індивідуально .При потребі замовнику видається документ, що підтверджує проходження тесту на поліграфі-детекторі брехні ,з висновком експерта.

Гарантуємо неупереджене і чітке розслідування вашої проблеми, індивідуальне ставлення до кожного замовника,збереження повної конфіденційності. Здійснюємо прийом в офісі,за адресою м.Львів,вул.Героїв УПА,73 . Можливий виїзд до клієнта .

Повний перелік послуг для фізичних та юридичних осіб, органів державної влади представлений на сторінці «Послуги детектора брехні»

Завжди раді допомогти вам у вирішенні самих різноманітних проблем.

Запис на тестування +38 067 666 08 08

 

Поліграф у Львові

Із появою у нашій країні нових реалій, таких як приватні фірми, корпорації та підприємства, якісної зміни життя людей у соціумі, з одної сторони більш демократичного, лояльного ставлення до злочинців, а з іншої у жорстких умовах конкуренції, виникає потреба у спеціальних заходах, які би дали змогу проводячи приватні та службові розслідування, надати послуги, провести тест, який би дозволив чітко встановити істину. Тобто, на скільки є правдивими слова, що говорять співробітники. І це стало можливим зробити за допомогою послуги поліграфа.

Перевірка на поліграфі – як це відбувається

Людина може дуже добре володіти собою на очах у інших, стримувати емоції, контролювати голос, рухи, бути гарним актором. Та є певні прийоми, за допомогою яких можна встановити чи дійсно така людина говорить правду, чи все що відбувається – просто добре режисована брехня.

Отже, поліграф тест Львів відбувається наступним чином: проводиться аналіз психофізіологічних показників людини (дихання, кров’яний тиск, електричний опір шкіри та інші), за допомогою яких і надається висновок про правдивість відповідей людини на певні питання.

Стаціонарно та на виїзді – послуги поліграфа

  • Фірма надає послуги поліграфа різним структурам.
  • Усі висновки, що надаються спеціалістами, після процедури перевірка на поліграфі, є сертифікованими та мають юридичну силу у повному обсязі.
  • Поліграф Львів може обслуговувати замовника та проводити тест, як в умовах кабінету, безпосередньо у фірмі поліграф, так і виїздити до компанії замовника.
  • У такому разі ціна послуги буде обговорюватися в залежності від обсягів роботи, дальності доставки апаратури та іншого, в індивідуальному порядку.

Крадіжка, пошук злочинця, подружня зрада, чи виявлення промислового шпіонажу у фірмі – встановити істину може психофізіологічна експертиза, тестперевірка на поліграфі.