34 записів у “Відгуки

 1. Хто знає що таке ходити з думкою що тебе підозрюють у тому що ти не робила, той мене зрозуміє.
  В нас колектив великий. Всі працюють давно. І в такому “дружному” колективі пропадають великі гроші, які я остання тримала в руках.
  Ходила на роботу мов зомбі, ще й встигла посивіти. Просила в бога одного, щоб той злодій одумався і підкинув кудись вкрадене.
  Видно почули мене на небі. В понеділок директор обявив, щоб готувалися і з середи всі будемо проходити детектор брехні.
  Хотіла бути першою, хотіла щоб вже з мене почали ту перевірку.
  Дякую Вам Ольга Григорівна, що Ви знайшли того злодія! На мене всі підозри відпали.
  Ви дуже приємна і хороша людина.

 2. Хочу сказати велике спасибі п.Олі!
  Всі сумніви розвіяні, всі крапки над і стоять на своїх місцях.
  Завдяки Вам в нашій сімї мир та спокій.
  Чоловіки, якщо не маєте гріхів на стороні, не бійтеся проходити детектора брехні.

 3. Спасибо за профессионально проведенную работу.
  Понравилось то, что Вы независимый эксперт.
  Мне нужно было решить конфликт по тихому.
  Вы его решили. Результат нас устроил. Немного долго по времени, но это еще терпимо.
  Если будут проблемы, то обратимся к вам еще!

 4. Перед днем закоханих вирішили разом з чоловіком пройти детектор брехні. Ми з Закарпаття. Спочатку позвонили в різні города України і поспілкувалися з поліграфологами. Вибрали Львов. По телефону Ви були приємними в спілкуванні тож вирішили їхати до вас.
  Домовилися з чоловіком, якщо і були якісь гріхи, то очиститися і перегорнути все в минуле, та почати все з чистого аркуша.

  Після Вашого тестування ми по новому один на одного дивимося.
  Дякуємо Вам.

 5. Полгода назад понял – у меня все разваливается и семья, и бизнес.
  Первой на полиграф ушла жена.
  Затем проверил всех работников.
  Половина рабочих отказались сразу и написали заявление на увольнение. Теперь моя жена, когда видит что дочь обманывает, без нервов и крика сразу посылает её на детектор лжи. Знаем, что детей нельзя тестировать. Но в шесть лет в “Бабу Ягу” она уже не верит
  Хочу сказать – пока все действует.
  Благодаря Вам и Вашему профессиональному подходе к работе, у меня наладились отношения в семье.
  Дела в бизнесе, после очистки, пошли вверх.

 6. Вдячна п.Олі за її професіоналізм. Підозрювали ми двох працівників. Після опитування на детектор брехні ви першими запросили інших.
  Тим самим зекономили нам час та гроші. Хай щастить!

 7. Згідний з тими відгуками, які написані.
  Шукала нам п.Ольга “щура”.
  Високий рівень професійності, стислий термін- і ту “крису” знайшли.
  Дай Вам Бог здоровя!

 8. Мій чоловік захотів перевірити правдивість моїх слів на детекторі брехні.
  Я погодилася, тому що ніколи йому не зраджувала.
  Дякую Вам за наше спокійне сімейне життя.

 9. Замовляю послуги у поліграфологів постійно.
  У Львові замовляв перевірки у різних поліграфологів.
  Можу сказати,що такого професійного підходу та високого рівня як у Вас, я не зустрічав ніде.
  Вдячний за спіпрацю.

 10. Вдячна поліграфологу Ользі за оперативне і доказове викриття крадіжки.Не очікувала на те,що злодій поверне гроші. Все просто супер.

 11. Непогано в принципі.Не думав,що буду звертатись по подібні послуги.В великому колективи знайшлося два крадуна…не очікував,але приємно,що так закінчилось. Дякую.

 12. Не вірила в відгуки,не писала раніше,але так сталося ..тепер пишу-ДУЖЕ СУПЕРОВО .сучасні технології,21 сторічччя,все стало просто і доступно.

 13. Після перевірки на детекторі у п.Ольги все стало на свої місця, зрозуміла, що мій чоловік веде подвійне життя. Але ще не піздно почати все з чистого листа. Дякую за правду, хоча вона і доволі гірка...

 14. Все чітко, доказово і корректно. Звільнив свого оператора, набридли постійні нестачі і брехня. Шкода, що раніше не вирішив перевірити працівників. Якось незручно було, а вони постійно дурили клієнтів. Нарешті КРАПКА !!! Сучасні технології це сила !!

 15. Була проблема в нас. Племінник виявився ігроманом і дрібним злодієм. Із хати періодично зникали гроші,а вина валилася на мого сина. Завдяки "детектору брехні" очі відкрилися у нашої родини. Щиро вам дякую. Бережи вас Бог.

 16. Скажу відверто-дуже показова і хороша річ. Все ж таки правду ліпше знати, якою б гіркою вона не була. Тяжко і довго приймалось рішення про саму процедуру,але результат того вартий. Тепер знаю,що він зраджує мені вже більше року і гроші витрачав на коханку.Я тягнула навчання малого, лікування мами, а в нього постійно нема грошей. Зрозуміла що купу років викинула на альфонса. Пробую тепер жити спокійно і налагодити все в житті, своєму і сина.

 17. Порадив наш адвокат звернутись до експерта-поліграфолога.Задоволені і якістю і рівнем експертизи. Пишу цей відгук ,рекомендуючи всім вас і вашу професійність. Все чудово.Жодних зауважень нема,все як в Європі. Дякую за порядність і об'єктивність. З повагою до вас, сім'я Колотиних.

 18. Слава Україні! Є спеціалісти у Львові. Брехуна і кривдника виведено на "чисту воду". Шановна п.Ольга, Ви супер!

 • Задоволена цілком... На поліграфі повилазила вся суть мого чоловіка, всі його баби і відрядження. Але знаю тепер правду, і це головне.

 • Ольга Григорівна, всією родиною вдячні вам за тяжкий труд і увагу до нас всіх. Не вірили, але ви все довели по суті. Приємно вражені. З повагою Аліна, Петро, Людмила Іванівна. дякуємою!

 • На мой взгляд обывателя и простого пользователя услуг, все прошло хорошо, результат убедительный, да и сам вор признался во всем. А ведь все думали на меня. Правда еще есть!!! Мерси вам.

 • Нормально, быстро оформили. Документы выдали. Немного дорого на мой взгляд, но это не суть) Результат зато превзошел все ожидания. Все четко!!

 • Поки очікувала на результат тестування чоловіка про мене не забули)) Зробили каву, пригостили цукорками і тістечком. Це звичайно не головне, але приємно. Запаркувалися прямо під офісом, вільне місце мене чекало. Супер.

 • Буду еще обращаться туда. Рекомендую. Ольга настоящий профи в своем деле. С уважением Конопницкий Д.

 • Не знала що дітей не тестують на апараті. Але після 2 год розмови з експертом моя мала відкрилась сама і все мені пояснила. Психологія це сила. Вдячна вам, Ольга!

 • Мій "козел" грав в онлайн казіно. Доведено! Обіцяв кинути цю справу. Надіюсь.... Дякую Оля вам. Христина з Мостиськ.

 • Кажуть що справа в спеціалісті а не в моделі поліграфа, це правда так. Завдяки п.Ользі все стало на свої місця. Питань нема вже. Суперово і доступно. Фах є фах, відчувається по роботі. Закінчую. Вдячна!

 • В мого виявилась коханка, тепер маю всі підстави майже офіціно завести собі також хлопця... Це звичайно чорний гумор, але я знаю правду. Це головне!

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *