Чи реально обдурити детектор брехні?

Природньо, що на сьогоднішній день людина, що хоче відповісти на питання “чи можна обдурити детектор брехні?”, намагається знайти відповідь на просторах інтернету. Кількість пошукових запитів на цю тему лідує в питаннях, пов’язаних з детектором брехні. Як правило це можна пояснити хвилюванням людини перед майбутнім тестуванням, але спробуйте задати собі питання самі-чи є сенс це робити? Здебільшого це пояснюється тим, що людина просто хвилюється, дує на холодне і намагається виключити всі ризики для себе.

Так, безумовно, якщо ви агент спеціальної служби і впроваджуваєтесь в подібну структуру, або ж ви просто винні в злочині, тоді інтерес ваш зрозумілий. Якщо ж мова йде про просте влаштуванні , або треба пройти чергову перевірку, то врахуйте той момент, що у вашого наймача, у фахівця -поліграфолога немає бажання дізнатися подробиці вашого інтимного життя, сексуальних особливостей і т.д.

Насправді основними є питання про якість вашої роботи, відносини до виробничих процесів. Наймач намагається мінімізувати ризики найму на роботу незнайої йому особи. Це тоді ,коли не йдеться про якусь неординарну пригоду на роботі, крадіжку, розкрадання або розтрату. Основне, що цікавить вашого керівника це можливі проблеми з наркотиками, алкоголем і т.п. Судімості, підстави звільнення з попереднього місця роботи. І ви повинні зрозуміти те, що ваш керівник має право знати подібні факти, що б не прийняти на роботу можливо проблемного співробітника. Так що радимо вам не створювати собі проблем, спокійно пройти процедуру і не вивчати провокаційні методи обману поліграфа, про які достеменно відомо багатьом,
і поліграфологам також.

Основні поради для бажаючих обдурити детектор брехні (поліграф), із всесвітньої павутини – їх можна поділити на такі основні категорії:

  • Механічний спосіб обману детектора брехні;
  • Психологічна протидія;
  • Медикаментозно-алкогольний-кавовий спосіб;
  • Нестандартна фізіологічна поведінка.

Про так звані “кнопки” в черевиках не писав напевно тільки самий ледащий, далі йде прикусивання кінчика язика і навіть періодичне стиснення ануса. Гроші, витрачені на алкоголь, чреваті просто марною тратою самих грошей, бо рахується, що похмілля не дасть встановити істину, і це є вигадкою доморощених брехунів. Повірте, фахівець прекрасно бачить все.

Які методи точно не допоможуть обдурити детектор брехні

Підрахунки в думках стрибаючих кенгуру не принесуть вам потрібного результату. Впадати в нірвану, вам не дозволить відсутність практики індійських йогів. Два літри кави перед сеансом, не принесуть вам нічого крім підвищеного тиску і головного болю. Різноманітні транквілізатори, седативні препарати, прийняті вами перед сеансом, поліграфлог прекрасно бачить так само. Далі рекомендують змащувати подушечки пальців спиртовими розчинами-для особистої гігієни воно можливо і непогано, але знову таки робити це абсолютно марно.

Ми не рекомендуємо вам застосовувати ці поради на практиці, перш за все для вашої ж користі і ось чому:
Нормальна, адекватна людина не може бути спокійна перед проходженням поліграфа, це протиприродно її природі, і відсутність реакцій в кращому випадку закінчиться для вас пропозицією пройти тест на наступний день, а в гіршому випадку може бути сприйнято як протидію з різними відповідними наслідками-
звільнення з роботи, зіпсованим іміджем, виникненням недовіри до вас оточуючих.

І тому наша порада проста-якщо ви не Джеймс Бонд або Штірліц, не варто намагатися обдурити поліграф-це абсолютно безглуздо, не ускладнюйте собі життя, не влаштовуйте зайвих проблем. Просто пройдіть перевірку на детекторі брехні в разі потреби.